Przejazd w Owczarni nadal zamknięty – objazd dla ZKA wydłużony

WKD

Z powodu przedłużenia terminu zamknięcia przejazdu w Owczarni, utrzymana zostanie trasa ZKA z początku miesiąca.

Budowa drugiego toru do Grodziska Mazowieckiego trwa. W dni powszednie pasażerowie korzystają z Zastępczej Komunikacji Autobusowej.

Od 7 listopada autobusy ZKA linii ZA1 w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska – Owczarnia – Podkowa Leśna Główna jeżdżą trasą objazdową. To ze względu na zamknięcie przejazdu w ciągu ul. Kazimierzowskiej w Owczarni.

Autobusy ZKA nadal będą jeździć objazdem – w dn. 21-25 listopada, w godz. 8.45-17.00. Dotychczasowa trasa będzie utrzymana z uwagi na brak możliwości przejazdu ul. Kazimierzowską przez przejazd kolejowy WKD w Owczarni i tym samym brak możliwości podjazdu w bezpośrednie sąsiedztwo przystanku osobowego „Kazimierówka” – informują kolejarze.

Co ważne – rozkład jazdy pociągów i rozkład jazdy autobusów ZA1 w pozostałych porach dnia – do 8.45 i od 17.00 – pozostają bez zmian. Także trasa i rozkład jazdy autobusów ZA12 nie zmieniają się.

Szczegółowe informacje o objazdach, rozkładach jazdy i kursowaniu pociągów oraz ZKA znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.