Prowadził mimo zakazu

Region

Kierowanie pojazdem mechanicznym bez wymaganych uprawnień w świetle prawa jest wykroczeniem. Jeśli natomiast kierowca został pozbawiony dokumentu nakazem sądu, a mimo to usiądzie za kierownicą dopuszcza się przestępstwa.

Kilka dni temu funkcjonariusze z Ursusa patrolujący ulicę Spisaka zatrzymali do rutynowej kontroli kierującego samochodem marki peugeot. Podczas sprawdzania dokumentów 32-letniego Pawła S., okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić informację o kierującym w policyjnej bazie danych. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna ma sadowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do końca lipca br.

32-letni Paweł S. został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Mężczyzna odpowie teraz za niestosowanie się do prawomocnego wyroku sadu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.