Pozował do zdjęć i wszedł na dach luksusowego auta. Teraz szuka go policja [FILM]

Region

Policjanci z pruszkowskiej komendy szukają mężczyzny, który zniszczył samochód marki Lamborghini. Pruszkowska policja opublikowała film z monitoringu, na którym widać całą sytuację.

Do zdarzenia doszło 17 października 2021 r. w Warszawie. Mężczyzna zrobił sobie sesję zdjęciową na masce auta zaparkowanego przed hotelem przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Następnie wszedł na dach Lamborghini. W ten sposób poszukiwany mężczyzna dokonał zniszczeń samochodu.

Policjanci dotarli do nagrań monitoringu, na których widać całe zajście. Mężczyzna ubrany w czerwoną kurtkę i jasne spodnie zignorował taśmę odgradzającą i podszedł do auta. Kładł się na masce pojazdu i pozował do zdjęć. Po czym wszedł na dach samochodu.

Policjanci apelują: Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatowa Policji w Pruszkowie, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 213. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres:oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Pozował do zdjęć i wszedł na dach luksusowego auta. Teraz szuka go policja [FILM]”

 1. Uwaga pisze:

  Uwaga!!! Na ciemnoskórych osobników którzy jeżdżą pustą wywrotką z resztką miału na skrzyni ładunkowej. Proponują zamówienie węgla po 1500 zł za tonę, biorą zaliczkę, wystawiają lewy kwit i już się nie pojawiają. Moja sąsiadka dała im 1000 zł. Jest to NIEBIESKIE IVECO DAILY NA REJESTRACJI „PGN”. Niestety numery są od Daewoo Matiza. Krążą w Brwinowie oraz Podkowie leśnej i żolwinie

 2. Gal Anonim pisze:

  Zapomnieli dodać, że właściciel samochodu wyznaczył nagrodę w wysokości 100 000 zł za wskazanie tego pajaca. A debili tu komentujących nie dość że nie rozumiem to mi was szkoda głupie dzbany. Nie jest problemem że ktoś niszczy czyjeś mienie? Nie no faktycznie! Łaźmy se po samochodach, niszczmy wszystko co zobaczymy i cieszmy się z tego! Udanego popołudnia dzbany i cebularze!

  • paca pisze:

   Tego pana stać na to żeby ci zaoferował wylizanie czegoś za 100 000 zł.
   Czy policja z równym zaangażowaniem zajmuje się innymi szkodami ? Nawet jeśli przyjmiemy że powinna być jakaś korelacja pomiędzy wysokością szkody a nakładem pracy celem wyjaśnienia tutaj chyba brak proporcji. Powinno się też wziąć pod uwagę dolegliwość dla poszkodowanego.
   Ktoś tu wcześniej pisze o tym ile pracy i wyrzeczeń musiał ponieść właściciel żeby było go stać na takie auto. Przypuszczam że wątpię. Stary Kulczyk jeździł nierzucającym się w oczy A8. Nie przesiadywał po próżnicy w knajpach. Dziedzic imperium już zupełnie inaczej się prowadzi. Szpanują głównie ci którzy na skróty doszli do bogactwa.
   Dla pieniędzy możemy stać się kukiełkami bogaczy. Oczywiście trzeba tępić wandalizm. Ładne rzeczy ubogacają otoczenie ale najbardziej ich właścicieli. Gdyby to była własność społeczna albo właściciel był zasłużony dla społeczeństwa …
   No i czy Warszawę włączono do Pruszkowa ?

 3. Elemel pisze:

  Dlaczego zdarzeniem w Warszawie zajmuje się pruszkowska policja?

 4. Biomasa pisze:

  Policja naprawde zajmuje sie takimi bzdurami? Kto normalny parkuje lambo w srodku warszawskiego k****dołka? To jakby ktoś zostawił RollsRoyce’a na Żbikowie.

  • Wilku Starszy pisze:

   Dokładnie! I to jeszcze po roku!! Poza tym, co on tam zrobił? Zniszczył??? Wszedł bardzo delikatnie, fota i poszedł!!! Chyba problemów nie macie…

  • piot3r pisze:

   oczywiście że lepiej,żeby tam był zaparkowany rozrzutnik z obornikiem. Co za durny komentarz, odstawiłes leki? Czy mama nie zdążyła zabrać przewodu od komputera?

   • Porsche pisze:

    Biomasa, oczywiście wolałby, by stał tam rozrzutnik z obornikiem, a Wilku Starszy, jedyne czym się porusza to rower ukraina, więc ani jeden, ani drugi nie mają zielonego pojęcia o tym, jak zarabia się na takie luksusowe auta, ile wyrzeczeń i pracy musi włożyć właściciel auta, by je utrzymać.
    A bezmózg widzący, że ktoś posiada coś, na co go nigdy nie będzie stać, niszczy mu to bez zastanowienia.
    Więc policja reaguje tym razem bardzo prawidłowo i próbuje ustalić bezmózga, by potem finansowo wyleczyć go z takich pomysłów.

    • Wilku Starszy pisze:

     Ten co ma te auto z palcem w pupie oplaci likwidacje tych kilku rysek na dachu. Jakby policja nie miała co robić tylko ścigać gościa co rok temu fotke na aucie se strzelił. Całe mienie ginie, kradną, biją, morderstwa, a oni będą szukać cwela co dach porysował! Dobre sobie!

     • Maurycy Kapusta pisze:

      A Ty byś dzbanie chciał żeby ktoś łaził po twoim cinquecento z 1997 roku ???? I jakim prawem właściciel ma się godzić z tym że jakiś patus mu bezmyślnie uszkodził samochód? Owszem ma kase ale nikt nie ma prawa niszczyć jego mienia!!!Skoro twierdzisz inaczej to widocznie sam jesteś takim bezmózgim patusem! Ja pierdziele …internet to powinni podłączać warunkowo i obowiązkowo badania psychologiczne dla potencjalnych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły