Pijany kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Region

Pijany kierowca spowodował kolizję i zbiegł z miejscazdarzenia. Po godzinie oddał się w ręce policji. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

Do zdarzenia doszło 2 marca przy ul. 3 maja w Pruszkowie. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący volvo uderzył w prawy bok alfy Romeo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Sprawca zapytał poszkodowanych czy nic im się nie stało i uciekł.

Po godzinie powrócił na miejsce zdarzenia i przyznał się do spowodowania kolizji. 36-letni obywatel Rosji miał w wydychanym powietrzu jeden promil alkoholu.
 
Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze: sześciu miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym jej zwieszeniem na okres dwóch lat.  Odpowie również przed sądem grodzkim za spowodowanie kolizji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.