Nowy rozkład SKM

Region

Od 13 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej. Część pociągów kursować będzie na krótszej trasie. Dzięki temu na najbardziej obleganym odcinku linii pasażerowie będą mieli do dyspozycji więcej kursów.

Część pociągów SKM kursować będzie tylko pomiędzy Pruszkowem a Warszawą Wschodnią (Warszawą Rembertów). Zapewni to większą podaż miejsc na tym odcinku trasy. Z kierunku Sulejówka w większym stopniu niż na zachodnim odcinku linii S2, dogodny dojazd do Warszawy zapewniają pociągi Kolei Mazowieckich. Przypominamy, pasażerowie mogą podróżować nimi na podstawie Wspólnego Biletu ZTM-KM-WKD.

Ponadto nowy rozkład został tak skonstruowany, by w przerwach pomiędzy kolejnymi kursami SKM, pasażerowie mieli do dyspozycji pociągi Kolei Mazowieckich.

Szczegółowy rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej można znaleźć na stronie ZTM pod adresem: www.ztm.waw.pl lub w zakładce rozkłady jazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.