Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 21 października 2010 7:51 |
0
Region
Gmina Milanówek w poniedziałek, 18 października ogłosiła przetarg na dostawę i montaż nowych mebli w Przedszkolu nr 1 w Milanówku.
W skład kompletu nowych mebli mają wejść zestawy szafek do przechowywania zabawek i innych artykułów dla dzieci w kształcie roślin i zwierząt, zestawy szafek i szuflad w ciepłych kolorach, stoliki, krzesełka, łóżeczka przedszkolne oraz szafki będące wyposażeniem dziecięcej szatni.
Przedsiębiorcy mogą składać swoje oferty do 27 października o godziny 10.00. Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał dostarczyć i zamontować nowe meble do 5 listopada br.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz