Podejrzany o handel narkotykami zatrzymany

Region

Dwóch mężczyzn z Grodziska Mazowieckiego zostało zatrzymanych dokontroli. Nie była to przypadkowa procedura,  kierowca samochodu był bowiem podejrzewany o handel środkami odurzającymi.

W czwartek, 13 maja około godziny 20.00 funkcjonariusze z grodziskiej komendy zatrzymali do kontroli pojazd na ulicy 3 Maja. Ze zgromadzonych wcześniej informacji wynikało, że kierujący pojazdem 26-latek może zajmować się handlem narkotykami.

Podczas przeszukania Pawła K. policjanci znaleźli 20 torebek z amfetaminą oraz woreczek z marihuaną. Kontroli został poddany również pasażer pojazdu. 24-letni Marcin G. w identyczny sposób ukrył kolejną torebkę z amfetaminą. Mundurowi zabezpieczyli znalezione środki odurzające, samochód oraz telefony komórkowe mężczyzn.

Paweł K. i Marcin G. zostali osadzeni w grodziskiej celi. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli okaże się, że Paweł K. zajmował się także wprowadzeniem środków odurzających na rynek, może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.