Mieszkanka Michałowic powalczy o wejście do „You Can Dance”

Michałowice / Uncategorized

Jedna z młodych mieszkanek Komorowa niebawem zawalczy o miejsce w słynnym tanecznym show. Trzymajmy za nią kciuki!

Wiktoria Nakielska jest jedną z 55 uczestników, którzy przeszli etap castingów do najnowszej edycji programu „You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Podczas obozu tanecznego będzie walczyć o wejście do programu, w którym 16 zawodników spróbuje wytańczyć sobie finał.

Komorowianka tańczy od 3 roku życia. Zdobywa wyróżnienia na scenie krajowej i międzynarodowej. Jej domenę stanowią dwa tańce: jazz oraz modern, ale może wystąpić w kilku kategoriach: Solo/Duet/Mini Formacje (grupy do 7 osób) oraz Formacje (grupy do 24 osób).

Wiktoria nie ogranicza się jednak w równolegle szkoli się dodatkowo na zajęciach z techniki, klasyki oraz akrobatyki aby nieustannie podnosić swój poziom.

Teraz będzie potrzebowała Waszego wsparcia. Czy znajdzie się wśród 16 tancerzy walczących o finał? To się okaże już 27 stycznia. Nie przegapcie!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.