„Złe Mamuśki” przyciągnęły widzów

Kino

Kolejny pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego za nami! Jak zawsze nie zawiedliście i wypełniliście widownię prawie do ostatniego krzesełka.

Malownicza sceneria parku, cudowny letni wieczór i one… „Złe Mamuśki”. Perypetie Amy, która każdego dnia dąży do tego by być perfekcyjną matką, rozbawiają do łez. Zwłaszcza, że Amy w końcu przechodzi bunt i to za sprawą swoich najbliższych przyjaciółek. Gdy monotonia zadań: upierz, ugotuj, posprzątaj, zawieź, przywieź i zrób sięga zenitu Amy porzuca gary i rusza w miasto. Matka uwolniona od domowych obowiązków, w końcu rozumie, że nie trzeba być perfekcyjnym we wszystkim co się robi. Lepiej być szczęśliwym! Szczęśliwa mama, to lepsza mama!

W sobotni wieczór widownia Pruszkowskiego Kina Letniego wypełniła się po brzegi. – Na film wyciągnęłam męża, niech zobaczy ile rzeczy mam na co dzień do zrobienia – przyznała z uśmiechem Marta. – A tak na serio, to kino pod chmurką jest świetną okazją do spędzenia czasu we dwójkę. Zwłaszcza, że udało nam się załatwić opiekę dla dzieci – dodała. 

Na widowni nie brakowało osób, które na seans przyszły na seans z rodziną, znajomymi, czy waśnie drugą połówką. – Super impreza! Szkoda, że nie gracie też w piątki lub niedziele – usłyszeliśmy od grupki znajomych. 

Za tydzień (28 lipca) wracamy do Parku Kościuszki. Tym razem w Pruszkowskim Kinie Letnim będzie można obejrzeć film „Transcendencja”, gdzie w roli głównej występuje Johny Deep.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.