Rozdajemy bilety na Gwiazdkowy Maraton Filmowy! [WYNIKI]

Kino

Już po raz czwarty grodziskie kino zaprasza na Gwiazdkowy Maraton Filmowy! Czytelnicy WPR24.pl mogą wygrać dwa podwójne zaproszenia na tę wyjątkową filmową noc.

Trzy ciekawe filmy, piątkowy przedświąteczny wieczór, wygodny kinowy fotel i dobre towarzystwo. To propozycja Kina Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim w ramach Gwiazdkowego Maratonu Filmowego.

Na ekranie zobaczymy „1800 gramów”, „Mikołaja i spółkę” i „Uwolnić Mikołaja”. Pierwszy z filmów to najnowszy projekt projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”. W roli głównej Magdalena Różczka, której partnerują m.in. Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny. Moc wzruszeń gwarantowana.

Po dawce emocji publiczność rozbawi „Mikołaj i spółka”. To wspaniała opowieść o przygodach Świętego Mikołaja i pewnej zwariowanej rodzinki, która pomaga odnaleźć lekarstwo dla chorych elfów. Dobry humor w świątecznym klimacie to także trzeci z proponowanych filmów, czyli „Uwolnić Mikołaja”. Co się stanie, gdy sympatyczny jegomość w czerwonym kubraku spowoduje swoimi saniami wypadek, a na jego poszukiwania rusza policja? Dowiecie się podczas Gwiazdkowego Maratonu!

Ten wyjątkowy filmowy pokaz odbędzie się grodziskim kinie w piątek, 20 grudnia, w godz. 18.00-24.00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie lub na stronie centrumkultury.eu

KONKURS!

Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs dla Czytelników WPR24.pl. Rozdajemy dwie podwójne wejściówki na pokaz Gwiazdkowego Maratonu Filmowego. Trafią one do pierwszych dwóch osób, które w piątek, 13 grudnia, o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl.

WYNIKI!

Bilety wędrują do Kamila i Mirosława! Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się już mailowo.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.