Nocny maraton „Gwiezdnych Wojen” w Multikinie

Kino

W przedświątecznej gorączce warto znaleźć chwilę na odpoczynek. A co powiecie na połączeni go z legendarnymi filmami? Multikino zaprasza na enemef z aż trzema częściami „Gwiezdnych Wojen”?

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…” to zdanie, które rozpoczyna każdą z części „Gwiezdnych Wojen”. Pierwsza część (prawidłowo oznaczana jako IV) pojawiła się na ekranach kin w 1977 r i szybko stała się popkulturowym fenomenem. Podobnie jak wszystkie kolejne części. O tym, że „Gwiezdne Wojny” zawojowały świat świadczy fakt, że nawet jeśli ktoś nie oglądał żadnej części sagi (warto nadrobić!) to i tak zna postacie w niej występujące. Chyba wszyscy kojarzą Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera, Hana Solo, Yodę, C-3PO (dla laików złoty robot) czy R2-D2 (i znów dla laików biało-niebieski robot).

Dla miłośników i wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z „Gwiezdnymi Wojnami” mamy dobre wieści. Już 20 grudnia w Multikinie w Pruszkowie odbędzie się enemef z sagą „Gwiezdnych Wojen” Na ekranie zobaczymy trzy najnowsze części: „Przebudzenie Mocy”, „Ostatni Jedi” oraz premierowo „Skywalker. Odrodzenie”. Start pokazu o godz. 22.00.

Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na: enemef.pl/rejestracja – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– otrzymać darmowy kod zniżkowy 5 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “Nocny maraton „Gwiezdnych Wojen” w Multikinie”

 1. Macias pisze:

  PISowski elektorat wypowiada się na tematy których kompletnie nie rozumie bo nawet film SCI-FI jest dla was czymś czego wasze małe móżdżki nie ogarniaja. A ponieważ nie rozumiecie to najlepiej powiedziec że to jest „gupie”.Ot prostota i krótkowzroczność żeby o prymitywizmie nie wspominać

  • Tomasz Lis pisze:

   Maciora to jest zawsze nienażarta i żre nawet koryto z głodu. Tak można po krótce was scharakteryzować, a raczej wasze wpływowe małe móżdżki

  • Olo pisze:

   Nie głosowałem na PIS , ten film jest poprostu prymitywny

   • Tomasz Lis pisze:

    @OLO, to błąd. Dzis tylko PiS może Polskę wyprowadzić na prostą. Zresztą już czujemy realną różnicę, np. ustabilizowane ceny benzyny itp. Szkoda gadać, ale warto sobie przypomnieć jak było za czasów PO. Benzyna 6,5 1- litr , upadki dobrze prosperujących firm, jak Azoty , czy Ciech, afery gospodarcze czy okradanie Polaków z oszczędności. Zapomniało się o tym co?

 2. Gustaw Holoubek 2 pisze:

  Najgorszy badziew pod słońcem ten film.
  Niektórzy są na etapie rozwojowo- mózgowym pierwszoklasisty ?

  • Siekiebonbo0n pisze:

   A ty głupi jesteś że aż wstyd patafianie. Ale nie martw się bo niedługo będzie film o twoim idolu – Zenku

  • olo pisze:

   dokładnie , zawsze minie zadziwia zachwyt nad tym „filmem” to jest tak głupie jak jaś fasola !

   • Siekiebonbo0n pisze:

    Widocznie niewiele jesteś w stanie zrozumieć

   • NORMALNY CZŁOWIEK pisze:

    z jasia fasoli to przynajmniej można sie pośmiać, a w tym przypadku to nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać

    • 6na9 pisze:

     Zmień nick. Na „Nienormalny człowiek”

    • 6/9 pisze:

     tak dokładnie, film jest skierowany głównie do amerykańskiego bezmózgowca

    • R2D2 pisze:

     A oglądałeś że wydajesz osąd? Bo porównując to do jasia fasoli dajesz tylko świadectwo swojego zaściankostwa. Mały człowieczku

     • zorro pisze:

      „zaściankostwo” ? Ty , człowieniu małomiasteczkowy, weź najpierw naucz się ojczystego języka a dopiero potem wdawaj sie w dyskusji o kinie …kiczowatym

     • R2D2 pisze:

      zorro turlaj dropsa leszczu. Jak chcesz uczyć języka Polskiego to powienieneś wiedzieć, że w sformułowaniu „Ty, człwoieku małomiasteczkowy” nie powinno być przecinka. Inteligencja od siedmiu boleści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły