Noc Grozy i Horrorów już w ten piątek [WYNIKI]

Kino

Halloween coraz bliżej! Z tej okazji tradycyjnie już w kinach sieci Multikino odbędzie się Nocny Maraton Filmowy pełen strachu i grozy. Tym razem zobaczymy aż cztery filmy!

Nocne Maratony Filmowe to coś co miłośnicy kina lubią najbardziej! W końcu nie może być nic lepszego od filmu oglądanego na dużym ekranie z doskonałym nagłośnieniem i paczką znajomych u boku. W pruszkowskim Multikinie już w najbliższy piątek 25 października o godz. 22.00. Tym razem enemef odbędzie się pod szyldem „Noc Grozy i Horrorów”. I nie ma się co dziwić, bo już za kilka dni halloween.

Jakie filmy zobaczymy na ekranie? Aż cztery filmy! Premierowo wyświetlony zostanie film „Złe miejsce”, gdzie rozegra się bezwzględna, krwawa jatka, odkryją mroczny sekret w „Zakonie Świętej Agaty”, a także będą świadkami urzeczywistnienia „Upiornych opowieści po zmroku” i zaskakującego „Przebudzenia dusz”. To przyprawiająca o dreszcze wyprawa tylko dla odważnych! Podejmiecie się tego prawie siedmiogodzinnego wyzwania?

Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na stronie enemef.pl – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Dla naszych czytelników wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs! Co trzeba zrobić by wygrać? Standardowo zapraszamy do zabawy „kto pierwszy, ten lepszy”. Wejściówki na maraton trafią do pięciu pierwszych osób, które w środę (23 października) o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Noc Grozy i Horrorów”, w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

WYNIKI

Podwójne wejściówki wygrywają Kamil, Małgorzata, Cezary, Agata i Wioletta! Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się już mailowo. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.