Wystawa psów kochanych

Uncategorized

Już 9 czerwca w Podkowie Leśnej odbędzie się kolejna już Wystawa Psów Kochanych. Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące zaprasza na to wydarzenie wszystkich miłośników czworonogów wraz ze swoimi pupilami.

Jamnik, owczarek niemiecki, buldog albo zwyczajny kundelek. Na tej wystawie nie ważna jest rasa,ważne jest to, że psiak jest kochany. Bo to o miłość do zwierzaków chodzi w tej imprezie. Ale jak na wystawę przystało nie brakuje i fachowych sędziów ze Związku Kynologicznego wybierają najbardziej Kochanego Psa. Jest to niełatwe zadanie, bo każdy z psich „zawodników” jest przecież kochany

– Zwycięzcy są zawsze zaskoczeniem dla ich właścicieli, dostają dyplomy, i cenne nagrody, które zabierają do domu, albo na miejscu zjadają. Co roku w pięknym lesie naszego liceum zbierają się wielbiciele psów, którzy nie mogą być na krajowych i międzynarodowych wystawach psów rasowych, choć ich pupile mają tak samo cztery łapy, ogon i bardzo wierne oczy. – podkreślają organizatorzy.

Psy są nagradzane w pięciu kategoriach: pies mały, pies duży, pies junior, pies senior i pies publiczności.

W trakcie wystawy nie zabraknie też atrakcji. Jakich? Odwiedźcie 9 czerwca o godz. 15.00 Wystawę Psów Kochanych (Podkowiańskie Licem Ogólnokształcące ul. Wiewiórek 2/4) i przekonajcie się sami!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.