Świetlica w Pęcicach coraz piękniejsza

Uncategorized

Budowa wiejskiej świetlicy w Pęcicach cieszy mieszkańców. Choć obiekt ma być gotowy dopiero w przyszłym roku, to już dziś można podziwiać efekty robót.

Przetarg na budowę nowej świetlicy w Pęcicach został ogłoszony w grudniu ubiegłego roku. Wykonawcę udało się wybrać już w pierwszym podejściu, to firma Renal Bud z Bieniewic. Natomiast 2 lutego została podpisana umowa.

Zgodnie z założeniami budynek starej świetlicy zastąpi go nowy i większy obiekt. W nowej świetlicy znajdą się dwie sale – duża o pow. 99,5 m kw i mała o pow. 56,3 m kw. Dodatkowo przewidziano tu kilka pomieszczeń pomocniczych – pokój biurowy, zaplecze dla dużej sali, kotłownię, schowek, oraz toalety. Całość uzupełnią elementy zewnętrzne – drewniany taras z widownią i miejscem na scenę.

Klika zdjęć z placu budowy udostępniła w ostatnim czasie Małgorzata Pachecka wójt gminy Michałowice. — Już coraz bliżej do dnia, w którym spotkamy się z mieszkańcami Pęcic i ich sąsiadami w nowej świetlicy w Pęcicach. Cieszy, że powstaje nowe miejsce integracji społecznej, na które czekają mieszkańcy. Jestem pewna, że sprawi użytkownikom wiele radości. Budynek z zewnątrz i wewnątrz z każdym dniem wygląda coraz lepiej – podkreśliła Małgorzata Pachecka na swoim profilu na platformie Facebook. – Cieszę się, że realizujemy budynek ciekawy architektonicznie i funkcjonalny w środku, dobrze wyposażony (właśnie trwa montaż sprzętu w kuchni). A co więcej, z dobrze zaplanowaną przestrzenią wokół. W Pęcicach przybywa nowych domów i nowa świetlica będzie nam długo i dobrze służyła – dodała.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe