Wystawa Grand Press Photo 2020

Region

Wystawa finałowych zdjęć Grand Press Photo 2020 rusza w Polskę! Na początek zostanie zaprezentowana w Warszawie w CH Blue City.

Najlepsze zdjęcia prasowe z ostatniej edycji konkursu można oglądać w Centrum Handlowym Blue City (poziom -1, przy fontannach), przy Alejach Jerozolimskich 179 – codziennie od 8 do 20 lipca.

Grand Press Photo jest najważniejszym w Polsce konkursem przeznaczonym dla osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową i dokumentalną, pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów.

Prace uczestników oceniają fachowcy o światowej sławie. Przewodniczącym Jury jest co roku laureat World Press Photo, a członkami jury są uznani fotoreporterzy i fotoedytorzy z kraju i zagranicy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wystawa Grand Press Photo 2020”

  1. Neo pisze:

    Teraz koronawirus i praca w fabryce są niebezpieczne. Jak zarabiać w Internecie? Jako twórca stron internetowych możesz zarabiać w bardzo prosty sposób, musisz zarejestrować się na bezpłatnej stronie internetowej, takiej jak https://myjob.asia/pl/, i zacząć brać projekty, a wszyscy jesteś już programistą. Następnie po prostu przeprowadzamy projekt po projekcie, a Twoje kwalifikacje automatycznie wzrosną i zarobki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły