Wygraj bilety na „Kalejdoskop Barw Polski” [WYNIKI]

Konkurs

Już w ten weekend na scenie Matecznika Mazowsze będzie można zobaczyć artystów z zespołu „Mazowsze” na scenie. Mamy dla Was bilety na koncert „Kalejdoskop Barw Polski”.

Koncert „Kalejdoskop Barw Polski” to niecodzienny przegląd choreografii Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W trakcie występu tancerze zaprezentują układy taneczne przygotowane przez Elwirę Kamińską, Witolda Zapałę i Eugeniusza Paplińskiego. Nie zabraknie również tradycyjnych tańców narodowych, takich jak: krakowiak, kujawiak, mazur, oberek czy polonez. W tle usłyszymy najpopularniejsze piosenki zespołu, a całości dopełnią stroje z 20 etnograficznych rejonów Polski. Szwajcarska gazeta „Gazette de Lausanne” tak opisała widowisko: „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!”

Dla Czytelników portalu WPR24.pl wspólnie z zespołem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert. Jak je zdobyć? Bilety trafią do pierwszych dwóch osób, które w piątek (17 kwietnia) o godz. 11.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kalejdoskop Barw Polski”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

Nagrody wygrywają
Mirosław Stankiewicz
Aleksandra Szymańska

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.