„Tata ma grata, rajd dla dzieciaka” już w niedzielę

Wydarzenie

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie zaprasza wszystkich do dopingowania załóg, zgłoszonych do rajdu turystycznego „Tata ma grata, rajd dla dzieciaka”.

Takiej imprezy w okolicy jeszcze nie było. Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie organizuje rajd samochodowy, skierowany dla dzieci! Dzieciaki co prawda nie usiądą za kierownicą, ale wcielą się w rolę rajdowych pilotów. W rolę kierowcy rajdowego wcielą się rodzice: tata lub mama (nie sugerujcie się tu nazwą rajdu). – Trasa i jej opis została przygotowana z myślą o najmłodszych, tak aby dzieci mogły poznać podstawy nawigacji i rywalizacji rajdowej – podkreślają organizatorzy.

Kierowcy do pokonania będą mieli 30 kilometrów. Trasa została wytyczona na terenie Piastowa i gminy Michałowice. – Oprócz nawigowania przygotowaliśmy kilka punktów gdzie na dzieciaki będzie czekała moc atrakcji – informują organizatorzy.

Listy startowe co prawda są już zamknięte, ale zarówno mali piloci, jak i kierowcy liczą na wsparcie kibiców. Warto zaznaczyć, że w rajdzie biorą udział auta wyprodukowane przed 1997 r., więc jeśli ktoś chce zobaczyć stare auta w akcji powinien pojawić się na rajdzie. – Odbędzie się również konkurs elegancji, gdzie zostanie nagrodzona najlepiej ubrana załoga, rzecz jasna w duchu epoki. Dla nas każdy z Uczestników jest wygranym, dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich Dzieci pamiątkowe upominki. Na mecie będzie również czekał poczęstunek – dodają organizatorzy.

Biuro rajdu będzie czynne od godz. 8.00 do godz. 9.30 na terenie targowiska miejskiego w Piastowie w rejonie ulicy Lwowskiej i alei Krakowskiej. Pierwsza załoga wyruszy w trasę już o godz. 10.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11357

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8933

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8416

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7282

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5746

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “„Tata ma grata, rajd dla dzieciaka” już w niedzielę”

  1. karola pisze:

    Ale nie podadzą date imprezy……

  2. Anonim pisze:

    W limicie do 1997 mieści się sporo samochodów. To jest „raptem” 22 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16