Targi motocyklowe już w ten weekend

Targi

Nadarzyn na trzy dni zamieni się mekkę motocyklistów. Wszystko za sprawa targów Warsaw Motocycle Show.

Premiery nowych motocykli światowych marek, m.in. Yamaha, MV Agusta, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu. To wszystko czekać będzie na wszystkich, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Warsaw Motocycle Show to impreza naszpikowana atrakcjami. W Strefie Custom będzie można m.in. poznać najlepsze warsztaty motocyklowe. W Strefie Moto Cross goście zobaczą imponujące akrobacje i skoki. Profesjonaliści zmierzą się tu z trudnymi przeszkodami. Strefa Retro to coś dla miłośników klasyków. Tych motocykli nie zobaczycie już na drogach. W Strefie Warsztatów specjaliści podpowiedzą wam jak dbać o wasze maszyny. W Strefie Gwiazd poznacie zapalonych motocyklistów i dowiecie się skąd wzięła się ich pasja. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Aleksandra Kutz oraz Marcin Różalski.

Targi startują już 1 marca. Przez trzy dni będzie można je odwiedzać w godz. 10.00 – 18.00. Bilety do nabycia tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Targi motocyklowe już w ten weekend”

  1. Filemon pisze:

    Rozalia to nie motocyklista tylko Lander i do tego jego twarz wyglondu jak na halowen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły