Zbliżają się Milanowskie Targi Bożonarodzeniowe

Targi

W najbliższą niedzielę, 22 grudnia, targowisko miejskie w Milanówku zmieni się w prawdziwy bożonarodzeniowy jarmark. Znajdziemy tam kramy z rękodziełem, prezentami i regionalnym jedzeniem.

Milanowskie Targi Bożonarodzeniowe będą okazją, aby zrobić zakupy i poczuć klimat świąt. A będzie w czym wybierać. – Oprócz tradycyjnego targu, czyli sprzedaży przez lokalnych kupców zaprosiliśmy do udziału rękodzielników, lokalnych twórców i artystów by przygotowali świąteczną propozycję produktów, które mogą się przydać – mówi nam Aneta Majak, dyrektor Milanowskiego Centrum Kultury.

Na stoiskach pojawią się oryginalne przedmioty i dużo dobrego jedzenia. – Będą świąteczne ozdoby kartki, fajne pomysły na prezenty, a także dodatki do świątecznych potraw, sery, wędliny, miody. To wszystko w ramach niedzieli handlowej na miejskim targowisku. Nie zabraknie świątecznej muzyki i udekorowanych stoisk – dodaje Aneta Majak.

Milanowskie Targi już w niedzielę, 22 grudnia, na targowisku miejskim przy ul. Piłsudskiego (godz. 9.00-15.00).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.