Targi Nieruchomości i Wnętrz. Przeczytaj dodatek do gazety!

Targi

Zastanawiacie się nad kupnem mieszkania w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim i okolicach? W dniach 6-7 kwietnia odbędą się pruszkowskie Targi Nieruchomości i Wnętrz. Przyjdź i zapoznaj się z bogatą ofertą deweloperów, firm wnętrzarskich, wyposażenia.

Wystawcy będą do Waszej dyspozycji przez dwa dni, od godz. 10.00 do 16.00. Zaoferująkompleksową ofertę mieszkań z rynku pierwotnego m.in. Osiedle Enclave, Lipowa Art, Osiedle Pszczelin Brwinów, Osiedle Witanów, , Osiedle Brwinów, Osiedle Diamentowe i propozycja dewelopera Glif.

Nie zabraknie firm specjalizujących się w wysokiej jakości wykończeniu wnętrz i tworzeniu mebli na wymiar. Swoje usługi zaprezentują m.in. firmy Eko Meble i Meble na życzenie, Glazomat, Świat Łazienek Noverra, EurofirZnajdziecie tu kompleksową ofertę mieszkań z rynku pierwotnego m.in. Osiedle Enclave, Lipowa Art, any. Po radę w sprawie energii odnawialnej dla domu warto będzie udać się na stoisko Eco Sun Energy. Od strony finansowej wsparciem będą specjaliści do spraw kredytów Phinance S.A. Tradycyjnie nie zabraknie wrażeń motoryzacyjnych. Partnerem Targów jest Ford Bemo Motors, które zaprezentuje piękne modele najnowszych aut.

W targowej kawiarni przygotowanej przez restaurację Amigo znajdziecie chwilę wytchnienia, a na Targi śmiało możecie zabrać dzieci. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy bawialnię. Panie z Przedszkola Tuptuś bezpłatnie zaopiekują się twoją pociechą w naszym Klubiku.

Wstęp na Targi wolny!

Do zobaczenia 6 i 7 kwietnia w Hali Znicz w Pruszkowie! Zapraszamy w godz. 10.00-16.00.

Sponsorem Targów jest deweloper osiedla EnclaveBouyguesImmobilier Polska. Partnerem moto: Bemo Motors. Partnerami: Lipowa Art, Strefa Meblowa Eko Meble, Noverra Świat Łazienek. Głównym patronem medialnym Targów jest RynekPierwotny.pl. Patronat objęli: KRN.pl, Obiektywna.pl, Telkab, Homeprofit, WPR24.pl, GrodziskNews.pl, TabelaOfert.pl.

www.sosnowadolina.pl

www.osiedleksiazenice.pl

www.loftydegirarda.pl

www.osiedlepruszkowska.pl

www.janpul.pl

www.pure-development.pl

 

Zachęcamy też do lektury gazetowego dodatku:

Kliknij tutaj, aby pobrać DODATEK NIERUCHOMOSCI w formacie PDF.

Homepage

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.