Na Targach pojawi się bezpłatna tablica ogłoszeń

Targi

Chcesz sprzedać mieszkanie? A może zamierzasz zareklamować swoje usługi? Skorzystaj z bezpłatnej tablicy ogłoszeń, która będzie dostępna na najbliższych Targach Nieruchomości i Wnętrz.

W dniach 6-7 kwietnia w pruszkowskiej Hali Znicz odbędzie się kolejna edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz. Jak co roku, podczas tego wydarzenia pojawi się specjalna tablica ogłoszeń. Nasi goście będą mogli dodać tam bezpłatne ogłoszenie dotyczące np. sprzedaży, wynajmu czy też kupna nieruchomości. To także świetne miejsce aby zareklamować usługi remontowe lub wykończeniowe.

Targi Nieruchomości i Wnętrz to impreza prezentująca najważniejsze inwestycje deweloperskie na zachodnim Mazowszu. W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą nieruchomości, otrzymać wskazówki dotyczące wykończenia wnętrz czy też uzyskać cenne porady finansowe.

Wystawcy będą do Waszej dyspozycji przez dwa dni, od godz. 10.00 do 16.00. Zapraszamy do Hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie!

Sponsorem Targów jest deweloper osiedla EnclaveBouyguesImmobilier Polska. Partnerem moto: Bemo Motors. Partnerami: Lipowa Art, Strefa Meblowa Eko Meble, Noverra Świat Łazienek. Głównym patronem medialnym Targów jest RynekPierwotny.pl. Patronat objęli: KRN.pl, Obiektywna.pl, Telkab, Homeprofit, WPR24.pl, GrodziskNews.pl, TabelaOfert.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.