Strażacy z Nadarzyna zapraszają na piknik!

Nadarzyn

Już 20 maja w Walendowie odbędzie się I Piknik Strażacki OSP Nadarzyn. Szykuje się popołudnie pełne atrakcji!

I Piknik Strażacki OSP Nadarzyn odbędzie się już 20 maja od godz. 14.00. Wydarzenie zaplanowano w Walendowie, na terenach rekreacyjnych przy ul. Brzozowej i ul. Ogrody Walendów.

Przygotowano wiele atrakcji – dla dużych i małych. Będzie wystawa wozów strażackich, pokaz nowoczesnego sprzętu ratowniczego, pokazy ratownictwa technicznego i medycznego. Poza tym będzie można wziąć udział w warsztatach z pierwszej pomocy, grach, zabawach i konkursach strażackich.

Dzieci będą mogły poszaleć na dmuchańcach, a głodni będą mogli zjeść pyszności z grilla i z foodtracków. Będzie można posiedzieć w ogródkach piwnych. Ustawią się także stoiska handlowe. Zaplanowano też koncerty zespołów Discoboys i Dejw.

Wydarzenie orgaanizują OSP Nadarzyn, Nadarzyński Szczep Wataha im. Żołnierzy Wyklętych, Gmina Nadarzyn.

Partnerami wydarzenia są: OSP Młochów OSP Raszyn OSP Żółwin Ochotnicza Straż Pożarna Brwinów OSP Moszna OSP Biskupice OSP Nowa Wieś – woj. mazowieckie OSP Piastów RUTPOŻ- Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego Delta Service Team Nadarzyn Chrobry.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Strażacy z Nadarzyna zapraszają na piknik!”

  1. Czy będzie zespół Mmmmichael? pisze:

    Karol W

  2. Pituś pisze:

    ŻAL PL z tymi koncertami DP , bleeee 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe