Spektakl „Mały Książę” w CKiS!

Spektakl

29 września w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się spektakl „Mały Książę”, w wykonaniu gwiazdy programu „Mam Talent” – Tetiany Galitsyny.

Będzie to absolutnie niesamowite wydarzenie. Poruszająca opowieść o Małym Księciu zostanie opowiedziana światłem i wodą, malowana na żywo piaskiem, połączona z elementami spektaklu teatralnego. Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna, poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna.

Opowieści „Mały Książę” autorstwa Antoine de Saint-Exupéry’ego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Natomiast przypomnijmy, że to wyjątkowa historia, która mówi więcej o życiu niż grube i mądre księgi. Czy można ją pokazać inaczej niż poprzez tradycyjny spektakl? I to jeszcze jak. Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie Vlodyrem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko!

Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”. Dla dorosłych będzie to moment, w którym powrócą do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera.

Bilety do kupienia na stronie kupbilecik.pl.

Wydarzenie odbędzie się 29 września o godzinie 16.00 w CKiS w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Spektakl „Mały Książę” w CKiS!”

  1. XD pisze:

    Wilku Starszy raz na 3 mce? To słabo u ciebie z kulturą jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem i liczyć

  2. Wilku Starszy pisze:

    Wow! Raz na 3 mce jakiś seans – coś się dzieje! Zapisać w kalendarzu, obiekt za 100mln pln, wydarzenia 3 roku… Niewiarygodne!

  3. Ann pisze:

    Chętnie bym poszła ale cena 75 zł za bilet dla jednej osoby, jak dla nas ( 3 osoby) trochę za dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły