„Dwoje na huśtawce” z Dereszowską i Roznerskim

Spektakl

Gorąca propozycja na coraz zimniejsze wieczory. W październiku w Pruszkowie będzie można zobaczyć znakomity spektakl z Anną Dereszowską i Mikołajem Roznerskim w rolach głównych.

Dwoje na huśtawce” to romantyczna, zabawna, a jednocześnie przejmująca historia dwójki nieznajomych Gizeli Moscy i Jurka Rajskiego. Trafiają na siebie w przełomowych momentach swojego życia. A życie często przypomina huśtawkę. Wieczną sinusoidę emocji, pragnień i marzeń.

Co się stanie, gdy na jednej huśtawce spotkają się dwie różne osobowości? Czy jest coś, co ich połączy? „Dwoje na huśtawce” to opowieść o tym, co każdy z nas doskonale zna. O tęsknocie, miłości i poszukiwaniu własnej ścieżki. Wśród tych życiowych dylematów, nie zabraknie jednak wzruszeń i dobrego humoru.

Dobre wrażenia gwarantuje nie tylko świetna fabuła, ale też pierwszoligowa obsada aktorska. Anna Dereszowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Mikołaj Roznerski podbił serca masowej publiczności rolami w popularnych serialach.

Spektakl będzie można obejrzeć 11 października w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do nabycia w kasie lub za pośrednictwem serwisów kupbilecik.pl oraz biletyna.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.