Spektakl „Mały Książę” w CKiS!

Spektakl

29 września w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się spektakl „Mały Książę”, w wykonaniu gwiazdy programu „Mam Talent” – Tetiany Galitsyny.

Będzie to absolutnie niesamowite wydarzenie. Poruszająca opowieść o Małym Księciu zostanie opowiedziana światłem i wodą, malowana na żywo piaskiem, połączona z elementami spektaklu teatralnego. Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna, poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna.

Opowieści „Mały Książę” autorstwa Antoine de Saint-Exupéry’ego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Natomiast przypomnijmy, że to wyjątkowa historia, która mówi więcej o życiu niż grube i mądre księgi. Czy można ją pokazać inaczej niż poprzez tradycyjny spektakl? I to jeszcze jak. Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie Vlodyrem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko!

Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”. Dla dorosłych będzie to moment, w którym powrócą do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera.

Bilety do kupienia na stronie kupbilecik.pl.

Wydarzenie odbędzie się 29 września o godzinie 16.00 w CKiS w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Spektakl „Mały Książę” w CKiS!”

  1. karolina pisze:

    Dlaczego takie drogie bilety sa na Małego Książe..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły