Spacer wśród drzew w Młochowie

Młochów

Nadeszła wiosna, wraz z nią rozpoczynają się wydarzenia plenerowe. Jednym z nich jest spacer wśród drzew w zespole pałacowo-parkowym w Młochowie.

Park zespole pałacowo-parkowym w Młochowie został założony w I połowie XIX wieku i przekształcony w 1887 roku wg koncepcji Waleriana Kronenberga. Znajduje się w nim cenny starodrzew, m.in. wiązy szypułkowe, lipy drobnolistne, jesion wyniosły czy platan klonolistny. Jest tam także aleja lipowa prowadząca do lasu.

Właśnie drzewa będą tematem pierwszego w tym roku spaceru wśród drzew z autorskiego cyklu Wojciecha Misiora – Doradcy Zadrzewieniowego Gminy Nadarzyn „Porozmawiajmy o drzewach”. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godz.11.00 – zbiórka pod Oficyną Kultury NOK, ul. Ks. Markiewicza 4 w Młochowie. Na wydarzenie zaprasza Nadarzyński Ośrodek Kultury. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.