29 lipca w Młochowie ponownie zagra muzyka

Młochów

W ramach cyklu „zaPARKuj w MŁOCHOWIE” 29 lipca zapraszamy na koncert Meccore String Quartet. W Młochowie zabrzmi Wolfgang Amadeusz Mozart!

Tym razem w zabytkowym młochowskim parku wystąpi zespół uważany za jeden z najbardziej porywających europejskich kwartetów smyczkowych. Zapowiada się koncert na wysokim poziomie.

Meccore String Quartet powstał w 2007 roku. Zespół podbija serca słuchaczy Europy i Ameryki od blisko 10 lat. Kwartet otrzymał wiele prestiżowych nagród konkursowych, między innymi podczas Premio Paolo Borciani w Reggio Emilia oraz Wigmore Hall String Quartet Competition w Londynie.

Zespół tworzą: Jarosław Nadrzycki (skrzypce),Wojciech Koprowski (skrzypce), Michał Bryła (altówka), Karol Marianowski (wiolonczela).  W Młochowie artyści wykonają utwory wielkich muzyków, takich jak Wolfgang Amadeusz Mozart oraz Edward Grieg.

Koncert odbędzie się w niedzielę 29 lipca o godz. 16.00 na terenie Zespołu Parkowo Pałacowego w Młochowie przy ul. Platanowej. Wstęp bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.