Ruszają „Śniadania w Parku”

Impreza

Jak co roku do pruszkowskiego Parku Kościuszki powraca cykl „Śniadania w Parku”. Pierwsze śniadanie już dziś!

Już 20 maja otwieramy sezon śniadań pod chmurką. To wydarzenie organizowane jest przez mieszkańców Pruszkowa dla… mieszkańców Pruszkowa. W tym roku cykl „Śniadań w Parku” potrwa od maja do września. Pierwsze śniadanie wystartuje w niedzielę o godz. 11.00. Spotykamy się w Parku Kościuszki obok rzeźby przy Pałacyku „Sokoła”.

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy śniadań? – Rozkładamy leżaki, koce, stoły piknikowe i mini plac zabaw dla dzieci. W planie mamy robienie kolorowych kanapek ze zdrowych produktów, konkurs na najciekawszą biało-czerwoną kanapkową kompozycję, gry i zabawy lubiane i zapomniane, sesję fotograficzną z okazji Dnia Mamy oraz wymianę książek, w tym nowych pozycji wydawniczych – wylicza Emilia Frydrych z zespołu „śniadaniowego” Stowarzyszenia Forum Pruszków. – Zachęcają do zabrania koszy piknikowych i przynoszenia produktów na wspólny stół – dodaje. 

„Śniadania w Parku” to impreza z otwartą formułą. To oznacza, że każdy z nas może mieć wpływ na to jak wyglądają. Co więcej organizatorzy wręcz zachęcają wszystkich do kontaktu i podzielenia się pomysłami! Jeśli chcecie włączyć się w przygotowania tegorocznych atrakcji zapraszamy do kontaktu z Emilią Frydrych ze Stowarzyszenia Forum Pruszków (forumpruszkow@gmail.com). 

Więcej informacji na temat śniadań znajdziecie na facebookowym profilu Śniadań.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.