Rozdajemy bilety na minimaraton filmowy do Multikina [WYNIKI]

Konkurs

Nie lada gratka czeka na wszystkich miłośników horrorów. W Pruszkowie szykuje się enemef, czyli nocny maraton filmowy z dwoma częściami filmu „To”.

Maratony filmowe organizowane w kinach cieszą się ogromną popularnością. Gigantyczny ekran, dobre nagłośnienie, wygodne fotele, paczka znajomych – to przepis na udany wieczór. Miłośnicy maratonów mają powody do radości. W pruszkowskim Multikinie w dwa wrześniowe wieczory – 4 oraz 6 września – będzie można wziąć udział w minimaratonie filmowym. I to nie byle jakim. Szykuje się nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem.

W trakcie maratonu wyświetlony zostanie film „To” oraz wchodzący właśnie na kinowe ekrany film „To: Rozdział 2”. To ekranizacja mrocznego horroru Stephena Kinga. Uwierzcie, po obejrzeniu tych filmów klaun z niepozornym czerwonym balonikiem będzie budził w was lęk…

Bilety w cenie od 25 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 4 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na
stronie enemef – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do
momentu rozpoczęcia maratonu.

Pierwszy z nocny maraton już dziś o godz. 20.00 w Multikinie w Pruszkowie. Kolejny zaplanowano na piątek na godz. 22.00. I to właśnie na piątkowy minimaraton mamy dla Was wejściówki. Do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na seans. Co trzeba zrobić by wygrać? Standardowo zapraszamy do zabawy „kto pierwszy, ten lepszy”. Wejściówki na maraton trafią do trzech pierwszych osób, które w najbliższy czwartek (5 września) o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Minimaraton filmowy”, w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Nagrody otrzymują:
Eryk Maciejak
Łukasz Krasuski
Kinga Doruchowska

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Rozdajemy bilety na minimaraton filmowy do Multikina [WYNIKI]”

  1. Niedowiarek pisze:

    4 pln tanie?? ???? powaznie??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe