Renata Przemyk wystąpi w CKR

Raszyn

Już w najbliższą środę w Centrum Kultury Raszyn wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek Renata Przemyk.

Renata Przemyk karierę muzyczną rozpoczęła w 1989 r. w zespole „Ya Hozna”, który wydał płytę pod tym samym tytułem. To właśnie z tego albumu pochodzą utwory „Babę zesłał Bóg” czy „Protest Dance”. Gdy zespół zawiesił działalność Renata Przemyk postanowiła skupić się na karierze solowej. Artystka co kilka lat wydaje nową płytę. Na swoim koncie ma ich ponad 10. Ostatni krążek zatytułowany „Boogie Street” ukazał się 27 stycznia 2017 . Znajduje się na nim 13 piosenek Leonarda Cohena. 

Renata Przemyk to niezwykła i przestronna artystka, która od lat podąża własną ścieżką artystyczną. Jej twórczość jest niebanalna, melodyjna. Piosenki w jej wykonaniu zmuszają słuchacza do skupienia na przekazie niesionym przez słowa. 

Już w najbliższą środę 28 lutego o godz. 19.00  artystka wystąpi w Centrum Kultury Raszyn. Bilety na to wydarzenie w cenie 20 i 50 zł można będzie kupić we wtorek i środę w godz. 17.00 – 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.