Recital Katarzyny Żak

Region

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki władze powiatu pruszkowskiego przygotowały niecodzienny prezent. To recital Katarzyny Żak!

Solejukowa, czyli postać grana przez Katarzynę Żak w popularnym serialu „Ranczo”, to najpopularniejsza producentka pierogów w kraju. Aktorka stworzyła fantastyczną kreację, którą uwiodła widzów. Solejukowa przeszła ogromną metamorfozę. Mimo problemów z mężem, który nie stroni od alkoholu i siedmiorga dzieci założyła firmę, pobudowała dom, skończyła studia i wygrała w „lotka”.

Wszyscy doskonale pamiętają ją również z roli żony Karola Krawczyka (Cezary Żak) w serialu „Miodowe Lata”. Katarzyna Żak znana jest także z aktywności teatralnej. Można ją podziwiać na scenach warszawskich teatrów m.in. Roma, Och-Teatr czy Komedia. Żak dba również o warsztat wokalny, czego najlepszym dowodem jest solowa płyta „Młynarski-Jazz”.

I to właśnie jej umiejętności wokalne będzie można poznać w czasie koncertu- niespodzianki. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski oraz Rafał Sieradzki Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego serdecznie zapraszają wszystkie Mamy i Ich najbliższych na Recital Katarzyny Żak. 

Recital zostanie wyemitowany na:

– antenie Telewizji Kablowej Tel-Kab
23 maja 2021 r. o godzinie 12:00 i 16:00
26 maja 2021 r. o godzinie 21:00

– stronie internetowej www.powiat.pruszkow.pl
– facebooku powiatu pruszkowskiego

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.