Pruszkowskie Kino Letnie zaprasza na babski wieczór pod gwiazdami

Kino

Przed nami kolejna sobota z Pruszkowskim Kinem Letnim. Tym razem sobotni pokaz dedykujemy wszystkim paniom i to nie tylko dlatego, że ma ekranie zobaczymy kultową komedię „Lejdis”.

„Lato z polską komedią” to motyw przewodni tegorocznej edycji Pruszkowskiego Kina Letniego. Najbliższy seans to idealna propozycja na spędzenie wieczoru z przyjaciółkami. A to wszystko za sprawą filmu jaki będziemy prezentować. Na ekranie zobaczymy kultową komedię „Lejdis” z Magdaleną Różczką, Edytą Olszówką, Anną Dereszowską oraz Izabelą Kuną. Kultowa komedia swoimi zabawnymi tekstami bawi do łez.

Zatem drogie Panie zostawcie facetów w domu i wpadajcie z koleżankami na Pruszkowskie Kino Letnie. Co więcej na pokazie będą na Was czekać małe niespodzianki przygotowane przez firmę Bell. Panowie wy również jesteście mile widziani na kinie.

Przypominamy sierpniowe seanse pod chmurką zaczynają się o godz. 20.30. Jak w każdą sobotę czekamy na Was w Parku Kościuszki.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.