PKF zaprasza na film

Kino

Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza wszystkich kinomaniaków na kolejny pokaz. Tym razem na ekranie zobaczymy komedię „The Square”.

Tym razem PKF zaserwuje nam kino europejskie i to wysokich lotów. Komedia „The Square” zdobyła aż dwie złote palny w Cannes, sześć statuetek Europejskiej Akademii Filmowej i była nominowana do Złotego Globy w kategorii „Najlepszy film zagraniczny”. 

Jaką historię opowiada obraz wyreżyserowany przez Rubena Östlunda? W „The Square poznajemy Christiana dobrze sytuowanego dyrektora prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej. Posada gwarantuje mu wystawne życie – doba o córki, jeździ Teslą i pomaga potrzebującym. Christian to atrakcyjny mężczyzna, za którym ogląda się wiele kobiet. On niedawno się rozwiódł i chętnie nawiązuje przelotne romanse. W oko wpada mu pewna młoda dziennikarka z Ameryki, która może być jego nowym trofeum… Przed Christianem jest jeszcze jedno wyzwanie, to premiera nowej instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje. Kłopot jednak w tym, że utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem…

Seans PKF odbędzie się 27 stycznia o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Wstęp na projekcję jest bezpłatny. W trakcie seansu organizator zapewnia opiekę dla dzieci powyżej 4 roku życia.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły