Parada motocykli i nightskating, czyli pruszkowskie Wianki

Uncategorized

Pruszkowskie Wianki to kolejna impreza plenerowa, która jest organizowana w mieście z okazji rozpoczynającego się lata. Atrakcji jak zwykle nie zabraknie!

Jak co roku Wianki zagoszczą w Parku Potulickich. Impreza rozpocznie się w niedzielę, 24 czerwca, w samo południe. Na mieszkańców czekać będą liczne konkursy i zabaw z nagrodami. Stałym już punktem jest konkurs na najładniejszy wianek i poszukiwanie kwiatu paproci. 

To nie jedyne atrakcje. Chętni będą mogli wziąć udział w zawodach kajakowych, podziwiać akrobacje rowerowe czy pokazy ratownictwa medycznego. Na dzieci będą czekać dmuchńce. W tym roku w Parku Potulickich będzie dostępna strefa L’Oreal Warsaw Plant. 

Nie zabraknie również części artystycznej. Od godz. 12.00 będzie można podziwiać dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury, o godz 14.00 i 16.00 przed publicznością wystąpią tancerze z ZTL Pruszkowiacy, a o godz. 18.00 ruszy zabaw taneczna na deskach. 

W trakcie pruszkowskich Wianków przygotowano również atrakcje, które będą dostępne na Placu Jana Pawła II (obok Pałacu Ślubów). Od godz. 12.00 miłośnicy jednośladów będą mogli podziwiać wystawę zabytkowych motocykli przygotowaną przez Klub Nornica. O godz. 14.30 i 15.30 zobaczymy i usłyszymy Orkiestrę Dętą Pruszkowianka. 

O godz. 17.00 ulicami Pruszkowa przejedzie parada motocykli. Przejazd przewidziany jest ulicami: Kościuszki, Sienkiewicza, Stalową, Powstańców, Pogodną, Prusa. Armii Krajowej, Lipową, Kraszewskiego i Prusa. 

Natomiast o godz. 20.00 drogi w Pruszkowie opanują rolkarze i nightskating. Ich przejazd planowany jest ulicami: Prusa, Kościuszki, Sienkiewicza, Stalową, Powstańców, Chopina, Niepodległości, Armii Krajowej, Lipową, Pogodną, Polną, Ceramiczną, Prusa.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.