„Oni” w Pruszkowskim Klubie Filmowym

Kino

Przed nami kolejna już odsłona Pruszkowskiego Klubu Filmowego. W maju na ekranie zobaczymy biograficzny komedio-dramat „Oni” w reżyserii Paolo Sorrentino.

„Oni” mają władzę. „Oni” są pełni cynizmu. „Oni” są zachłanni. „Oni” są niemoralni. „Oni” to Silvio Berlusconi i jego świta wraz z orbitującą wokół tej śmietanki karierowiczami. Gotowi na wszystko, oby tylko zdobyć pieniądze i polityczną chwałę. „Oni” mają cel – uwieść tłumy, a że w świecie gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, „oni” nie mają obie równych.

Paolo Sorentino prezentuje swoim widzom luźną fantazję utkaną wokół Berlusconiego. Nie jest to ani atak na jego postać, ani jego biografia. To swoiste poszukiwanie odpowiedzi na pytanie czym jest berlusconizm i jak bardzo wynika on z potrzeb i pragnień włoskiego społeczeństwa.

Jeśli jesteście ciekawi tego obrazu to koniecznie wybierzcie się na majowy pokaz filmu w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Projekcja odbędzie się 11 maja o godz. 18.00 w CKiS w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.