Na jarmark świąteczny do Nadarzyna!

Nadarzyn

Niedawno pisaliśmy o rozpoczęciu przygotowań do jarmarku bożonarodzeniowego w Podkowie Leśnej. W ślad za nią idzie Nadarzyn.

To będą dwa dni czysto bożonarodzeniowej atmosfery: pysznego jedzenia, wspaniałych ozdób i ciepłej, przyjaznej atmosfery. 10 i 11 grudnia odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Nadarzynie. To już drugie takie spotkanie na nadarzyńskim rynku.

Na razie magistrat oczekuje na zgłoszenia lokalnych wystawców. Oprócz wystawców wśród których mam nadzieję nie zabraknie lokalnych twórców, stowarzyszeń i producentów będą z nami także zaprzyjaźnione koła gospodyń wiejskich – informuje Dariusz Zwoliński, wójt Nadarzyna. Skąd przyjadą gospodynie? Z gminy Mielnik (woj. podlaskie) i Siennica Różana (woj. lubelskie).

Poza smacznym jedzeniem i przepięknymi ozdobami, zaplanowano moc atrakcji. Będą koncerty, konkursy, warsztaty, pokazy i animacje – nawet teatr ognia!

Ponadto będzie można spotkać się w gronie przyjaciół, porozmawiać, pobawić. Program obejmuje degustacje , w tym roku także grzańca – dodaje Zwoliński.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.