Moc atrakcji w Michałowicach

Michałowice

Już 24 i 25 września Michałowice będą świętować. Na Dni Gminy Michałowice zaplanowano wiele atrakcji. Piknik, festyn, spektakl teatralny – to tylko niektóre z nich.

Wójt Gminy Michałowice – Małgorzata Pachecka – zaprasza na Dni Gminy Michałowice 2022. To będą dwa dni wypełnione wieloma atrakcjami. Co przygotowano?

Sobota, 24 września

12.00-13.00 – gra terenowa „Weź głęboki oddech”

13.00-17.00 – Eco Piknik na parkingu przy Urzędzie Gminy Michałowice w Regułach. Podczas Pikniku dowiemy się jak dbać o rośliny przed zimą, młócenie zboża cepami, akcja wspólnego sadzenia drzew „Zostań zielonym przyjacielem gminy”. Ponadto zaplanowano atrakcje dla najmłodszych, m. in. wyścigi robotów solarnych, rajd rowerowy „Regulska pętelka”, warsztaty ekologiczne, a także stoiska z ekoproduktami, roślinami i rękodziełem.

18.00 – spektakl teatralny „Tangosphere”


Niedziela, 25 września

13.00-18.00 – Festyn Rodzinny na parkingu przy Urzędzie Gminy w Regułach – pokaz tańca latynoamerykańskiego z warsztatami, teatrzyk dla dzieci, warsztaty teatralne dla dzieci, zawody strong man i strong woman, Elvis Presley show, a także dmuchańce, kreatywne warsztaty dla dzieci, stanowisko DKMS i KTG oraz wiele innych.

18.30 – koncert Dawida Kwiatkowskiego

Więcej informacji na plakatach oraz tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Moc atrakcji w Michałowicach”

  1. Artem pisze:

    Dliacego nie byli gruppy z Ukrainy? Tut duzo Ukrainciw żywi.

  2. Xiao Ciao 7 pisze:

    A disco polo nie budiet??? Szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły