Mazowsze inauguruje sezon. Mamy dla Was bilety! [WYNIKI]

Konkurs

W najbliższy piątek, 7 września, zespół Mazowsze uroczyście zainauguruje nowy artystyczny sezon. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten koncert!

Koncert „Kalejdoskop Barw Polski” to niecodzienny przegląd choreografii Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W trakcie występu tancerze zaprezentują układy taneczne przygotowane przez Elwirę Kamińską, Witolda Zapałę i Eugeniusza Paplińskiego. Nie zabraknie również tradycyjnych tańców narodowych, takich jak: krakowiak, kujawiak, mazur, oberek czy polonez. W tle usłyszymy najpopularniejsze piosenki zespołu, a całości dopełnią stroje z 20 etnograficznych rejonów Polski. Szwajcarska gazeta „Gazette de Lausanne” tak opisała widowisko: „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!”.

Dla Czytelników portalu WPR24.pl przygotowaliśmy dwie podwójne wejściówki na koncert. Jak je zdobyć? Bilety trafią do dwóch pierwszych osób, które w czwartek (6 września) o godz. 11.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kalejdoskop Barw Polski”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu.

Koncert odbędzie się w najbliższy piątek, 7 września, o godz. 19.00.

Powodzenia! 

WYNIKI:

Podwójne wejściówki wędrują do Doroty Krajnik i Sylwii Krajnik. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe