Do świąt zostało już niewiele. Wiele miejscowości z naszego regionu również „przywdziało” już świąteczną szatę. W wielu z nich pojawiły się piękne i kolorowe iluminacje.

Świąteczne iluminacje to już prawdziwa tradycja. Z reguły jedna z największych iluminacji pojawia się w stolicy. W tym roku ze względu na oszczędności stołeczna iluminacja jest mniejsza niż w poprzednich latach. Ale milionami kolorowych światełek po zmroku mienią się również okoliczne miejscowości. Te wyjątkowe świąteczne ozdoby możemy znaleźć na ulicach m.in. Pruszkowa, Milanówka, gminy Michałowice czy na ulicach Podkowy Leśnej.

Jakie iluminacje zdobią ulice i skwery? To błyszczące napisy z nazwami miast, duże świetliste bombki, figurki zwierząt, tradycyjne choinki, święty Mikołaj i wiele innych. Wybierzecie się na spacer wśród migoczących światełek

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Magia migoczących światełek”

  1. Tomasz pisze:

    Gdzie znajduje się drzewo z pierwszej ilustracji. Jakie jeszcze iluminacje pokazać dzieciom w Pruszkowie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły