Koncert Voo Voo w Pruszkowie coraz bliżej

Pruszków

Już 15 października w Pruszkowie wystąpi zespół Voo Voo. Zespół w tym roku obchodzi 35-lecie i z tej okazji przygotował specjalne aranżacje swoich największych przebojów, które b

Koncerty Voo Voo w 2022 roku nie będą zwykłą prezentacją kultowych piosenek. To będą wieczory oparte na drobiazgowym doborze kompozycji zawartych na albumie „Nabroiło się” (2021). Na tej płycie Wojtek Waglewski zdołał podsumować historię grupy, jej najważniejsze momenty i najbardziej udane eksperymenty, od których zespół nigdy nie stronił.

Voo Voo od zawsze wymykał się łatwym definicjom. Przez 35 lat stworzył niezapomniane hity, które cieszą kolejne pokolenia słuchaczy. W ramach jubileuszu Voo Voo zaprezentuje odświeżone aranżacje swoich największych i najważniejszych przebojów.

Start: 15.10 godz. 19.00
Miejsce Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
Bilety: kupbilecik.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Koncert Voo Voo w Pruszkowie coraz bliżej”

  1. paca pisze:

    Ha! Taki koncert to biletowany, a i tak przyjdzie garstka. Za ambitne dla gawiedzi. Lepiej posłuchać disco polo z piwem z plastiku, prawda Xiao ciao?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły