Koncert Sound’n’Grace w Pruszkowie

Pruszków

Tego wydarzenia nie można przegapić. Zespół Sound'n'Grace już 30 grudnia wystąpi w Pruszkowie. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki!

Już 30 grudnia w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu odbędzie się koncert świąteczno- noworoczny organizowany przez Miasto Pruszków oraz Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk”. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace.

Sound’n’Grace to doskonale znana polskiej publiczności grupa ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz R’n’B. Z Sound’n’Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. Sound’n’Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za „święte” ale i w klubach jazzowych oraz rockowych.

Zespół znany jest z takich przebojów jak „Możesz wszystko” czy „Idealnie”. Te oraz inne utwory oraz świąteczne piosenki będzie można usłyszeć już 30 grudnia w Pruszkowie.

Wejściówki do odbioru od 27 grudnia, godz. 9.00 będą dostępne tutaj

Start: 30 grudnia godz. 18.00
Miejsce: Pruszków, Centrum Kultury i Sportu, Bohaterów Warszawy 4

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.