Koncert Krzysztofa Krawczyka odwołany

Konkurs

Jedyny taki koncert w Pruszkowie! Już 8 marca na hali BGŻ Arena wystąpi Krzysztof Krawczyk. Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać bilety na to wydarzenie.

Krzysztof Krawczyk to artysta, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Charakterystyczny, ciepły barytonowy głos szybko zapada w pamięć. Artysta w swoim dorobku ma wiele przebojów, które każdy nucił pod nosem.

Na scenie muzycznej Krzysztof Krawczyk pojawił się wraz z zespołem Trubadurzy. W 1973 r. rozpoczął karierę solową. W latach 70. wokalista występował na festiwalach w Opolu, Sopocie, Zielonej Górze i Kołobrzegu oraz za granicą w NRD, Związku Radzieckim, Szwecji, Jugosławii, Bułgarii, Grecji, Belgii, Holandii, Austrii, Irlandii, Australii, na Alasce, Jamajce i Kubie. W 1975 piosenkarz nagrał słynny już „Parostatek”. Kolejne dekady były dla muzyka czasem rozwoju, nowych wydawnictw i wzrostu popularności. Na swoim koncie ma duety z Goranem Bregovicem, Andrzejem Smolikiem czy Edytą Bartosiewicz. Te swoiste eksperymenty muzyczne tylko umocniły jego pozycje na polskiej scenie muzycznej.

Już w środę o godz. 19.00 Krzysztof Krawczyk wystąpi w Pruszkowie. Z tej okazji dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Pierwsze dwie osoby, które we wtorek 7 marca (wtorek) o godz. 12.00 przyślą maila na adres kontakt@wpr24.pl wygrają podwójną wejściówkę na koncert. W tytule maila należy wpisać Krzysztof Krawczyk a w treści podać imię nazwisko i telefon kontaktowy.

!!!PILNE!!!
„Z powodu małej sprzedaży biletów koncert Krzysztofa Krawczyka, który miał odbyć się 8 marca 2017 r. w hali BGŻ Arena w Pruszkowie zostaje odwołany. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy ” Royal Concert.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe