Kolejna gwiazda Stand Up odwiedzi Grodzisk

Wydarzenie

Grodzisk Mazowiecki staje się mekką miłośników Stand Upu. W czerwcu miasto odwiedzi kolejna gwiazda tej formy kabaretu, Katarzyna Piasecka.

Katarzyna Piasecka to jedna z niewielu kobiet w świecie polskiego Stand Upu. Charakterystyczna, zadziorna, bezkompromisowa, tryskająca humorem z dużą domieszką ironii. Od kilku lat nieustannie obecna na największych galach stand up, szerokiej publiczności znana z wielokrotnych występów telewizyjnych. Swój najnowszy program zaprezentuje już 1 czerwca w Grodzisku Mazowieckim w pubie Emcztery (Mokronoskich 4).

– Stand-Up Grodzisk zaprasza! Katarzyna Piasecka przyjeżdża do nas ze swoim najnowszym programem „Winna”! Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie – zachęcają organizatorzy z grodziskiego Emcztery.

Bilety na występ Katarzyny Piaseckiej dostępne są tu (30 zł/wejściówka). Szczegóły wydarzenia można śledzić za pośrednictwem Facebooka.

Wcześniej, bo już za nieco ponad miesiąc do Grodziska przyjadą także inni znani stand uperzy. W Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej publiczność bawić będą Łukasz „Lotek” Lodkowski, Mateusz Socha, Dariusz Gadowski, Piotr Szulowski i Tomasz „Boras” Borkowski. Gala Stand Up odbędzie się 7 maja. O tym wydarzeniu więcej piszemy tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe