„Kogel-mogel” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Przed nami przedostatni seans Pruszkowskie Kina Letniego. Tym razem na ekranie w Parku Kościuszki zobaczymy klasykę polskiej komedii, czyli niezapomniany „Kogel-mogel”.

W minioną sobotę 17 sierpnia na ekranie Pruszkowskiego Kina Letniego gościła komedia „Nigdy w życiu”. Dopisała nie tylko liczna widownia, ale również pogoda. Jeśli nie mieliście możliwości odwiedzenia kina pod chmurką w Parku Kościuszki to nic straconego. Już 24 sierpnia w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczymy kolejny klasyk. Jak na „Lato z polską komedią” przystało nie zabraknie wesołych gagów i zabawnych dialogów. Tym razem na ekranie zobaczymy „Kogel-mogel”.

Starsi zapewne film już znają, ale młodszym przybliżymy jego fabułę. Po emocjach związanych z egzaminami wstępnymi na wydział pedagogiki Katarzyna wraca do rodzinnej wsi. Tu czeka ją niespodzianka – rodzina bez jej wiedzy rozpoczęła przygotowania do zaręczyn z bogatym sąsiadem Kolasą. Dziewczyna wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w swoim pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Tymczasem listonosz przynosi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.

Zapraszamy na seans do Parku Kościuszki. Pokaz startuje w sobotę o godzinie 20.30. Na wszystkich czekać będą wygodne leżaki i wyjątkowa atmosfera. Zabierzcie ze sobą znajomych i rodzinę, nie zapomnijcie o ciepłej bluzie i kocu i wpadajcie na seans!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11357

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8933

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8416

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7282

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5747

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “„Kogel-mogel” w Pruszkowskim Kinie Letnim”

 1. op pisze:

  Proponuję puścić jeszcze „Uprowadzenie Agaty” …

  • Piotr pisze:

   A ja proponuje wyświetlić film z samolotami w roli głównej. Na ekranie i nad głowami będą podobne dźwięk ?.

 2. karola pisze:

  Super wesoły fajny film, znany i często puszczany w tv..Super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16