,,Kalejdoskop Barw Polski” już w niedzielę

Region

Zapraszamy na koncert ,,Kalejdoskop Barw Polski” już w najbliższą niedzielę 17 października br. do Sali Widowiskowej zespołu ,,Mazowsze” w Otrębusach!

Barwy zmieniające się jak w kalejdoskopie, muzyka budząca niezapomniane wrażenia, taniec i śpiew, śpiew i taniec. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu (dzieła Elwiry Kamińskiej, Eugeniusza Paplińskiego, lecz przede wszystkim Witolda Zapały), usłyszeć najbardziej popularne piosenki oraz podziwiać przepiękne stroje z dwudziestu etnograficznych regionów Polski.

W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).

https://www.mazowsze.waw.pl/pl/repertuar/kalendarz/1609,KALEJDOSKOP-BARW-POLSKI-PZLPiT-Mazowsze-im-T-Sygietynskiego.html

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.