Kabaret Hrabi wystąpi w Raszynie

Raszyn

Kabaret Hrabi to jedna z czołowych formacji na polskiej scenie kabaretowej. Niebawem wystąpi na scenie Centrum Kultury Raszyn.

Kwartet: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamol Kamys, Tomasz Bajer Majer i Łukasz Lopez Pietsch wystąpią w swoim najnowszym programie „Wady i waszki”.

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

Występ już 5 sierpnia, o godz. 19.00 w Centrum Kultury Raszyn (Al. Krakowska 29A). Bilety w cenie 80, 100 i 120 zł do kupienia tutaj lub w recepcji CKR.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.