Food trucki zaparkują w Milanówku

Impreza

Po Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim zlot furgonetek z pysznym jedzeniem z całego świata odbędzie się w Milanówku. I to już w najbliższy weekend!

Kiedyś jedzenie z serwowane z samochodowej przyczepki kojarzyło się przede wszystkim z zapiekankami. Dla wielu osób to jeden z tych charakterystycznych smaków dzieciństwa, które wspomina się całe życie. Kilka lat temu food trucki powróciły i moda na nie rozkwitła na dobre. Szczególnie, że serwuje się z nich nie tylko szybkie przekąski, ale często też całkiem wyszukane dania kuchni całego świata.

O popularności „jedzenie na kółkach” świadczy choćby to, ile osób pojawiło się na tegorocznych zlotach w Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim. Podobna impreza już w sobotę i niedzielę w Milanówku. – 15 i 16 czerwca nie jedzcie śniadania, obiadu i kolacji w domu, bo do Milanówka przyjeżdża Zjazd Food Trucków. Tam najecie się do syta. Znakomite jedzenie z całego świata przyjeżdża do Milanówka. Widzimy się w godzinach 12.00-20.00 na parkingu przy ulicy Kościelnej 3. Co nas wtedy czeka? Pyszne jedzenie, świetna muzyka, strefa chilloutu, konkursy – zachęcają współorganizatorzy z Milanowskiego Centrum Kultury.

Kto się wybiera?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Food trucki zaparkują w Milanówku”

  1. dsaz pisze:

    że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i żresz na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły