Euro Dog Show w Nadarzynie!

Wystawa

Już jutro, w czwartek 11 października, w Nadarzynie rozpocznie się największa w Europie wystawa psów rasowych. Będzie można tam podziwiać ponad 20 tys czworonogów kilkuset ras.

Dla miłośników psów to wyjątkowa okazja, aby z bliska poznać, a być może i pogłaskać najciekawsze czworonogi z całej Europy. – Po 12 latach Europejska Wystawa Psów ponownie zawita w Polsce. Już w dniach 11-14 października 2018 na terenie Ptak Warsaw Expo odbędzie się jedna z największych imprez tego typu na świecie. W ciągu czterech dni zaprezentuje się ponad  20 000 najpiękniejszych czworonogów z 61 państw świata – informują organizatorzy.

Podczas czterech dni prezentowanych będzie kilkanaście tysięcy czworonogów ze wszystkich uznanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną FCI ras. Ponad 120 sędziów z całego świata oceniać je będzie pod kątem cech charakterystycznych dla danych ras, eksterieru, ruchu i ogólnego dobrostanu. Psy te będą rywalizować o tytuły Zwycięzcy Rasy i Grupy. Ostatniego dnia spośród nich zostanie wybrany najpiękniejszy z pięknych i zdobędzie tytuł Best in Show.

Euro Dog Show to także dodatkowe atrakcje dla odwiedzających. – Pokazy tresury, występy tańczących psów, pokazy psów policyjnych oraz miejsce prezentacji ostatnich światowych trendów psiej mody. Miłośnicy psów będą mogli kupić modne smycze, obroże oraz wszelkie akcesoria przydatne we wspólnym życiu czworonoga i jego właściciela – czytamy w programie.

Szczegóły dostępne są tu. Wstęp na wystawę jest biletowany. Wejściówki można kupić tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.