Dzień Mamy i Dziecka w Nowej Stacji

Pruszków

Wielkimi krokami zbliżają się dwa ważne święta – Dzień Mamy i Dzień Dziecka. Z tej okazji Centrum Handlowe Nowa Stacja przygotowało wiele atrakcji dla dużych i małych.

Będzie się działo! Będzie duża dawka relaksu, porządny zastrzyk zabawy i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie pyszności i interesujących spotkań, warsztatów i zajęć dla Mam i Dzieci. To wszystko już 28 maja na dachu Nowej Stacji w Pruszkowie.

Wygodne pufy i leżaki oraz relaksująca muzyka puszczana przez DJ-a. To idealne miejsce, by się zrelaksować i odpocząć.

Będzie także wielkie grillowisko z pysznymi kiełbaskami i orzeźwiającą lemoniadą. Smak dzieciństwa odnajdziemy w słodkiej wacie cukrowej.

Poza siedzeniem i jedzeniem, zaplanowano szereg aktywności. Będzie spotkanie z NieidealnąAnną, warsztaty z wykonywania świec parafinowych i wspólne ćwiczenia z dziećmi przygotowane przez instruktorów Zdrofit. Darmowe zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzą konsultantki Mary Kay i Arbone.

Sala zabaw Fikołki przygotowała animacje dla najmłodszych. Będą oni mogli pomalować buźki, pobawić się w balonowym zwierzyńcu, skorzystać z megakolorowanek i spotkać szczudlarzy. Dodatkowo będzie możliwość ułożenia wiosennych wianków, makramowych breloków, a także stworzenie bomb nasiennych. Atrakcją będzie także poszukiwanie zagubionych baniek i udział w konkursach z nagrodami.

Piknik uświetnią i ozdobią wiosenne i kwieciste płótna. Impreza odbędzie się w godz. 11.00-18.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dzień Mamy i Dziecka w Nowej Stacji”

  1. TATA pisze:

    Proponuje bojkot święta wściekłych macic

  2. TATA brzmi dumnie pisze:

    PROTESTUJE!!!! co to za proalimenciarsko, prowokacyjne wykluczanie osoby ojca????? co to za dzień dziecka mamy i dziecka ????? Co się stało z tatą ? co to za wynaturzenia ? Jaka patologia to organizuje????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły