„Dama bije Króla” w Milanówku

Teatr

Z okazji Dnia Kobiet do Milanówka przyjadą aktorzy Teatru Capitol. Wystąpią w sztuce „Dama bije Króla”. Bilety na spektakl już w sprzedaży.

Na scenie zobaczymy m.in. Marka Siudyma, Kacpra Kuszewskiego, Joannę Żółkowską i Stanisława Brejdyganta. A o czym jest spektakl? – To opowieść o starej przyjaźni, nowej fascynacji i drugiej młodości. Czy można zmienić zwyczaje starego żołnierza? Czy dokona tego atrakcyjna kobieta? Co na nową fascynację ojca powie jego syn? W sztuce rozgrywa się partia szachów, ale o wiele ciekawsza i ważniejsza jest „gra”, która toczy się między głównymi postaciami komedii. Kto bierze w niej udział? Zrzędliwy wdowiec Fred, jego syn Leonard, przyjaciel Walter oraz gosposia Rosalinda – czytamy w zaproszeniu.

Fred żyje od lat w poukładanym schemacie. We wtorki partia szachów z Walterem, oczywiście o tej samej porze. W środy wizyta syna Leonarda, z którym toczy ciągłe boje i stawia opór wszelkim jego propozycjom zmian niezdrowego życia. I do tego wszystkiego odwieczna walka z gosposiami. 

Wszystkie zatrudnione przez syna kobiety, Fred wykańcza w ekspresowym tempie. Nie chce by ktokolwiek naruszał jego terytorium i wchodził z buciorami w jego życie. Jednak pewnego razu pojawia się gosposia, która wywraca jego życie o 180 stopni.

Spektakl będzie można zobaczyć 10 marca o godz. 18.00 w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Żabie Oczko w Milanówku. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Milanowskim Centrum Kultury (rezerwacja pod numerem 22 758 32 34).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe